Gdzie jest wola, jest jakiś sposób.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

To już czwarty raz, kiedy robię z nimi interesy. Jakość ich ekranu led jest bardzo stabilna i ma intymną obsługę po usłudze!

—— Qamar Abbas

Z niecierpliwością czekamy na budowanie długotrwałej współpracy z Yuto Photoelectricity Co., Ltd

—— M.Azouz

Doskonała jakość w rozsądnej cenie i znakomita obsługa przez firmę Yuto Photoelectricity, każdy problem jest rozwiązywany na czas.

—— Mohammad Maidul Islam

Im Online Czat teraz

Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : Yuto
Ilość pracowników : 60~80
Coroczne wyprzedaże : 1-10 million
Rok założenia : 2014
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Dehao Optoelectronics Technology Co, Ltd, została założona w 2014 r., Kapitał zakładowy firmy w wysokości 5,8 mln juanów, ponad 80 pracowników, jest high-tech LED prywatnych przedsiębiorstw branży optoelektronicznej, jest również najbardziej znany w kraju na dużą skalę Producenci wyświetlaczy LED hurtowych. Firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczać klientom na całym świecie profesjonalne projektowanie, rozwój, produkcję, sprzedaż i usługi inżynieryjne LED jako jedno z najlepszych rozwiązań.

Park przemysłowy znajduje się w najbardziej skoncentrowanej branży LED w dzielnicy Bao'an w Shenzhen City, zajmuje powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, jest wyposażony w w pełni wyposażoną nowoczesną automatyczną linię montażową do produkcji do 5000 metrów kwadratowych.

Główny wyświetlacz LED firmy w pełnym kolorze, wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, ekran telewizyjny LED na małą odległość i inne produkty. Produkty są szeroko stosowane w gminach, nieruchomościach, biznesie, wojsku, kulturze, sporcie, radiu i telewizji oraz w innych dziedzinach.

Dehao Optoelectronics stosuje wiodącą strategię technologiczną, opierając się na unikalnej strategii trzech talentów, zebranej w kraju i za granicą, cieszącej się wysoką reputacją najwyższej kadry profesjonalnej i technicznej, ustanawiającej nowy produkt R & D i spełniającej specjalne wymagania klientów na podstawie.

Dehao Optoelektronika z zaawansowaną technologią i metodami zarządzania naukowego w celu promowania rozwoju przedsiębiorstw, przeszła system zarządzania jakością ISO9001: 2008, system zarządzania środowiskowego ISO1400: 2004, CCC, CE, FCC, RoHS i inne kwalifikacje. Dehao Optoelectronics ustanowiło szereg sieci marketingowych i usługowych, zapewnienie jakości i jakości oraz ulepszyło usługi, produkty są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Indii, Nowej Zelandii, Japonii, Tajlandii, Tajwanu, Hongkongu ponad 80 krajów i regionów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. leroy

Tel: 86-158-1722-3853

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)